close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
خانه زبان اهواز - 3
loading...

خانه زبان اهواز

آخرین ارسال های انجمن

today word

جهان باشد دبستان و همه مردم دبستانی چرا باید شود طفلی ز روز امتحان غافل!!؟

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 1560 جمعه 19 اسفند 1390 زمان : 11:36 نظرات ()

بهترین سن یادگیری زبان دوم

بهترین سن یادگیری زبان دوم  

خانم دکتر نسرین امیری فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان: در صورتی که شرایط کسب زبان دوم مهیا باشد , کودک می تواند هم زمان با زبان مادری خود زبان های دیگر را فرا گیرد, یعنی از ابتدای تولد تا سن 7تا 8 سالگی بهترین زمان آموزش زبان دوم است .وبعد از این سنین معمولا آموزش زبان دوم نیازمند زمان بیشتری است و همچنین فرد موفقیت کمتری در کسب لهجه اهالی آن زبان کسب خواهد کرد

 

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 2008 دوشنبه 15 اسفند 1390 زمان : 15:31 نظرات ()

5 قانون صحبت کردن که شما نیاز دارید آنها را بدانید

 

1.گرامر را مطالعه نکنید

این قانون ممکن است برای خیلی از دانش آموزان ESL ناآشنا باشد، اما این یکی از مهمترین قوانین میباشد. اگر شما میخواهید که امتحانات خود را بدهید، پس گرامر را مطالعه کنید. هرچند، اگر میخواهید که در زبان انگلیسی روان شوید بایستی تلاش کنید زبان انگلیسی را بدون مطالعه گرامر یاد بگیرید.

مطالعه گرامر فقط شما را کند کرده و گیج خواهد نمود. شما هنگام ساختن جملات به جای اینکه به طور طبیعی یک جمله را همانند یک بومی بیان کنید، در مورد قوانین گرامری فکر خواهید نمود. به خاطر داشته باشید که فقط یک عده اندکی از صحبت کنندگان به زبان انگلیسی بیشتر از 20% از تمامی قوانین گرامری را میدانند. بسیاری از دانش آموزان ESL بیشتر از افراد بومی دستور زبان میدانند. با توجه به تجربیاتم میتوانم این را به جرأت بگویم. من یک بومی هستم، در ادبیات زبان انگلیسی تخصص گرفته ام و زبان انگلیسی را برای بیش از 10 سال تدریس نموده ام. با وجود این خیلی از دانش آموزانم نسبت به من جزئیات بیشتری را درباره گرامر زبان انگلیسی میدانند. من به آسانی تعریف را در ذهنم جستجو کرده و به کار میبرم، اما من آنرا در مورد آن در ذهن خود فکر نمیکنم..

من اغلب اوقات از دوستان بومی خود بعضی از سؤالات گرامری را میپرسم و فقط عده اندکی از آنها جواب صحیح را میدانند. اگرچه آنها در زبان انگلیسی روان هستند و میتوانند به راحتی بخوانند، صحبت کنند، گوش کنند و ارتباط برقرار کنند.

آیا میخواهید که بتوانید تعریف یک فعل متعدی را به طور رسا بگویید یا میخواهید قادر باشید که به طور روان به انگلیسی صحبت کنید؟2.عبارات را یاد بگیرید و مطالعه کنید

خیلی از دانش آموزان لغات را یاد میگیرند و تلاش میکنند که برای ساختن یک جمله صحیح تعداد زیادی از کلمات را کنار یکدیگر بگذارند. این موضوع مرا شگفت زده میکند که بعضی از دانش آموزانم چقدر کلمات زیادی میدانند اما نمیتوانند یک جمله درست بسازند. دلیل این مسئله اینست که آنها عبارات را مطالعه نکرده اند. هنگامیکه بچه ها یک زبان را یاد میگیرند، آنها کلمات و عبارات را با هم یاد میگیرند. به همین ترتیب شما هم نیاز دارید عبارات را مطالعه کرده و یاد بگیرید.

اگر شما 1000 کلمه بدانید ممکن است حتی نتوانید یک جمله صحیح بگویید. اما اگر شما 1 عبارت بدانید میتوانید صدها جمله درست بسازید. اگر 100 عبارت بدانید از اینکه قادر خواهید بود چقدر جملات صحیح زیادی بیان کنید متعجب خواهید شد. سرانجام، وقتی فقط 1000 عبارت را بدانید شما تقریبا یک صحبت کننده روان به زبان انگلیسی خواهید بود.

بخش صحبت کردن به زبان انگلیسی یک مثال عالی از ساختن چندین جمله با استفاده از یک عبارت میباشد. بنابراین ساعت ها و ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف نکنید. در عوض آن ساعت ها را برای مطالعه عبارت ها استفاده کنید و شما به روان شدن در انگلیسی نزدیک تر خواهید شد.

ترجمه نکنید

هنگامی که میخواهید یک جمله انگلیسی بسازید، کلمات را از زبان مادری خودتان ترجمه نکنید. احتمالا ترتیب کلمات به طور کامل متفاوت خواهد بود و شما با انجام این کار هم کند خواهید بود و هم نادرست. در عوض، عبارات و جملات را یاد بگیرید بنابراین مجبور نیستید در مورد کلماتی که میخواهید بگویید فکر کنید. این موضوع بایستی به طور خودکار باشد.

مشکل دیگر ترجمه کردن اینست که شما سعی خواهید نمود قوانین گرامری را که آموخته اید وارد کنید. ترجمه کردن و فکر کردن درباره گرامر به منظور ساختن جملات انگلیسی غلط است و بایستی از آن اجتناب نمود.

3. خواندن و گوش کردن کافی نیست. آنچه را که میشنوید با صحبت کردن تمرین کنید!

خواندن، گوش کردن و صحبت کردن مهمترین جنبه های هر زبانی هستند. این موضوع برای زبان انگلیسی نیز صحیح است. هرچند، صحبت کردن، تنها لازمه روان شدن است. این موضوع برای کودکان و بچه ها عادی است که ابتدا صحبت کردن را یاد میگیرند، روان و مسلط میشوند، سپس شروع به خواندن و پس از آن نوشتن میکنند. بنابراین ترتیب طبیعی این موضوع شنیدن، صحبت کردن، خواندن و سپس نوشتن میباشد.

اولین مشکل
آیا این موضوع عجیب نیست که در مدارس دنیا ابتدا خواندن، سپس شنیدن و سرانجام صحبت کردن تدریس میشود؟ اگرچه این موضوع متفاوت است، دلیل اصلی اینست که وقتی شما یک زبان دومی را یاد میگیرید، نیاز دارید که آنرا بخوانید تا بفهمید و یاد بگیرید. بنابراین با وجود اینکه ترتیب طبیعی، شنیدن، صحبت کردن سپس نوشتن است، برای دانش آموزانی که انگلیسی زبان دوم آنهاست ترتیب آن خواندن، شنیدن، صحبت کردن و سپس نوشتن است.

دومین مشکل
دلیلی که خیلی از افراد میتوانند بخوانند و بشنوند اینست که آنها تمرین میکنند. اما برای اینکه انگلیسی را به طور روان صحبت کنید، نیاز دارید که صحبت کردن را تمرین کنید. در بخش شنیدن متوقف نشوید، و هنگامیکه مطالعه میکنید فقط به گوش دادن بسنده نکنید. چیزهایی را که میشنوید با صدای بلند بخوانید و تمرین کنید. صحبت کردن را آنقدر با صدای بلند تمرین کنید که تا دهان و مغز شما بتوانند این کار را بدون هیچگونه تلاشی انجام دهند. بنابراین با انجام این کار، قادر خواهید بود به طور روان به انگلیسی صحبت کنید.

4. خود را غوطه ور کنید

توانایی صحبت کردن به یک زبان به این ربطی ندارد که چقدر شما باهوش هستید. هرکسی میتواند یاد بگیرد چطور به هر زبانی صحبت کند. این یک واقعیت اثبات شده توسط هرکسی در دنیا است. هر شخصی میتواند حداقل به یک زبان صحبت کند. خواه شما باهوش باشید خواه مقداری کمبود توان مغزی داشته باشید، شما میتوانید به یک زبان صحبت کنید.

این موضوع با احاطه شدن مدام توسط آن زبان بدست آمده است. در کشور خودتان شما زبان خودتان را به طور دائم میشنوید و صحبت میکنید. شما متوجه خواهید شد بسیاری از افرادی که خوب انگلیسی صحبت میکنند آنهایی هستند که در مدارس انگلیسی زبان تحصیل نموده اند. آنها میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند نه به خاطر اینکه آنها به یک مدرسه انگلیسی زبان رفته اند بلکه به خاطر اینکه آنها محیطی داشته اند که میتوانستند افرادی را که انگلیسی صحبت میکنند به طور دائم در اطراف خود داشته باشند.

افرادی نیز وجود دارند که در خارج تحصیل میکنند ولی خیلی کم زبان را یاد میگیرند. این به خاطر اینست که با وجود اینکه آنها به یک مدرسه انگلیسی زبان میروند ولی دوستانی از کشور خودشان را می یابند و بنابراین انگلیسی را تمرین نمیکنند.

شما مجبور نیستید که به هیچ کجا بروید تا زبان انگلیسی را خوب صحبت کنید. شما فقط نیاز دارید که خودتان را با زبان انگلیسسی احاطه نمایید. شما میتوانید این کار را با ایجاد قوانینی با دوستان خود انجام دهید بدین صورت که فقط به زبان انگلیسی صحبت کنید. همچنین شما میتوانید یک iPod با خود داشته باشید و دائما به جملات انگلیسی گوش فرا دهید. همانطور که میبینید، شما میتوانید با تغییر دادن آنچه در اطراف شماست نتایج دلخواه را بدست آورید. خود را در زبان انگلیسی غوطه ور کنید و شما خیلی سریعتر انگلیسی را خواهید آموخت.

. چیزهای درست را مطالعه کنید

یک عبارت رایج که نادرست میباشد اینست "کار نیکوکردن از پر کردن است". این عبارت بسیار از واقعیت دور میباشد. تمرین کردن همیشه فقط آنچه را که شما تمرین میکنید به وجود می آورد. اگر شما جمله غلطی را تمرین کنید، شما در گفتن آن جمله به طور نادرست استاد خواهید شد. بنابراین این مهم است که شما چیزهایی را مطالعه کنید که به طور مشترک توسط بیشتر افراد به کار برده میشود.

مشکل دیگری که من میببینم اینست که خیلی از دانش آموزان، به مطالعه اخبار میپردازند.ولی زبانی که آنها صحبت میکنند رسمی تر بوده و محتوایی که استفاده میکنند سیاسی تر است و در زندگی عادی استفاده نمیگردد. این مهم است که آنچه را که دارید میگویید بفهمید اما این چیزی است بیشتر از یک درس پیشرفته که بایستی پس از یادگیری اصول اساسی زبان انگلیسی مطالعه شود.

.5

مطالعه انگلیسی با دوستی که بومی نیست هم خوب است و هم بد. شما بایستی از مزایا و معایب صحبت کردن با دوستی که بومی نیست آگاه باشید. تمرین کردن با یک شخص غیر بومی به شما تجربه خواهد داد. همچنین شما میتوانید به یکدیگر انگیزه بدهید و اشتباهات اساسی را متوجه شوید. اما اگر در مورد اینکه چه جمله هایی غلط و چه جمله هایی درست است مطمئن نباشید ممکن است عادت های غلطی را از یکدیگربرداشت کنید. بنابراین از این اوقات تمربن، برای تمرین مطالب درستی که یاد گرفته اید استفاده نمایید نه برای یاد گرفتن چگونگی بیان یک جمله.

به طور خلاصه، چیزهایی را مطالعه کنید که از آنها مطمئن هستید و به طور معمول مورد استفاده قرار میگیرند و صحیح هستند.

 

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 2116 جمعه 12 اسفند 1390 زمان : 10:54 نظرات ()

آموزشگاههای زبان در اهواز

خانه زبان اهواز    کمپلو جنب داروخانه شبانه روزی امام صادق بالای بانک پاسارگاد  

  09168888802--- 3775425  علی ساکی

سرکار خانم مرعشی آموزشگاه زبان دخترانه چکاوک   خ نادری فرعی نادری 2  بین ادهم و گندمی 2229647

جناب آقاي آشينه گر            آموزشگاه زبان سپهر نو      كيانپارس - بين خ 1و2 شرقي - پ 163              3389657

دی نوین       پادادشهر 8خ                                       5547481-2     

جناب آقاي           آموزشگاه زبان سپيد     شهرك ملي حفاري - خ فتح - نبش خ فتح  پ1              4449710

سركار خانم حيدري اهوازي       آموزشگاه  زبان شقايق             كوي ملت - فلكه دانيال - بلوار اصلي - پ 3      4460343

جناب آقاي سياحي آموزشگاه زبان ع - ا - مطهره شهرك دانشگاه - خ 1 دانشجو - پ  158       3349435

جناب آقاي آموزشگاه زبان فرزانگان بين آريا شهر و آزادشهر - خ كرمي             5534684

2231379      سركار خانم فتحي  آموزشگاه زبان كيان انديشه  كيانپارس - خ توحيد شرقي - پ 43             3333766

جناب آقاي آموزشگاه زبان گلستان خ طالقاني - بين خ نظري پور و آزادگان - پاساژ برق - طبقه 2 2237247

جناب آقاي آموزشگاه زبان گويش كوي ملت - خ 2 اقبال 4451297

جناب آقاي    آموزشگاه زبان انديشه سازان    امانيه - خ انقلاب - نبش خ منصور مدرس

3331967 سركار خانم خوش دامن   آموزشگاه  دخترانه زبان پرتو    كيانپارس - نبش خ 4 شرقي -   3386993

جناب آقاي       آموزشگاه زبان پژوهش    پاداد شهر - خ 15 5510528

جناب آقاي    آموزشگاه  زبان جنوب    امانيه - خ دز غربي  3333528

جناب آقاي         زابانسرا    زيتون كارمندي - بين خ فردوسي و فلكه چيتا

جناب آقاي             آموزشگاه     زيتون كارمندي    - خ كميل - جنب بانك رفاه كارگران 

جناب  آقاي آشتاب موسسه آموزشي  ره آورد ابرار جنوب كيانپارس - فلكه دوم - خ پهلوان شرقي - ساختمان آريا -3337474

جناب آقای      زبانكده  سفير دانش    امانیه -خ انقلاب بین دز و بوعلی     3335026

جناب آقاي  بیگی    آموزشگاه  زبان راهيان دانش  خ سعدي - جنب پاساژ سعدي -   2202571  2215775

سركار خانم    زبانكده دخترانه نويد دانش كيانپارس - خ ميهن غربي- نبش ايدون 3381856

 آموزشگاه زبان خارجه  پسرانه  سلمان چهارراه نادري - نرسيده به سينما آفريقا - كوچه شهيد نجفي(صبا) 2234232 - 214101

 زبانسراي پاسارگاد امانيه - خ شهيد منصفي - بين بانك مسكن و بنياد شهيد 3337195 -332777

  زبانسراي پاسارگاد زيتون كارمندي - بعداز فلكه چيتا - ابتداي خ شهيد هدايت 4454599

جناب آقاي  آموزشگاه زبان    رويش انديشه امانيه - خ امام وسي صدر 3331244

جناب آقاي  آموزشگاه زبان  آكسفورد سلمان فارسي - خ كرمي خراط - نبش خ كافي 3 - 2238182

جناب آقاي آموزشگاه ابرار جنوب كيانپارس - فلكه دوم - بين مراد و پهلوان 3333373

سر كار خانم   آموزشگاه زبان پاسار گاد امانيه خ منصفي - بين انقلاب وعارف 3337195

سر كار خانم  آموزشگاه زبان صبا خ شمخاني - بين خوانساري و شريعتي 2214650

سر كار خانم  ارفع  آموزشگاه زبان فانوس کمپلو  خ ناصر خسرو

215774 سر كار خانم آموزشگاه زبان گلستان طالقاني - بين نظري پور و آزادگان - پاساژ برق - طبقه دوم 2237247

    آموزشگاه زبان ساسان كيانپارس - بين خ 11و 12 غربي 3368110

 آموزشگاه سماء كيانپارس - خ 10 غربي - فاز سوم 3373734 آموزشگاه كيان انديشه كيانپارس - فلكه دوم - خ پهلوان شرقي 3333766

  جناب اقای طالب زاده  آموزشگاه زبان نويد دانش كيانپارس خیابان میهن غربی نبش ايدون  3334747

جناب آقاي ميرزايي - گلريز آموزشگاه زبان انگليسي 5522488

جناب آقاي ابول نژاديان علمي زبانکده  پسرانه مهرگان امانيه خ منصفي پ 57 3332760

سر كار خانم پارسا  آموزشکاه زبان علم و ادب دخترانه گلستان خ اصفهان مدرسه علم و ادب 3340297

3323637 سر كار خانم شكوهي فر علمي زبان دخترانه دانش نوين كوي سعدي - خ كارون 10 متري اول پ 55 3326108

سر كار خانم جامه دار پور علمي زبان دخترانه آتي كوي سعدي -خ همدان -واقع در دبستان پارسا 3328897

جناب آقاي مرعشي علمي پسرانه دانشجو كوي استادان -مجتمع آموزشي دانشگاه 3361529

جناب آقاي شرفه فدك   پرديس - زمين شهري - خ 24 متري اول سمت راست 3347820

جناب آقاي حجتي لقمان حكيم امانيه -روبروي دانشكده ادبيات

جناب آقاي حيدري فتح بهارستان 20 متري سوم 3327295

سر كار خانم صالحي پيشگامان علم صنعت دخترانه دانشگاه شهيد چمران -جنب دانشكده بهداشت 3339494

جناب آقاي مثنوي علم و صنعت آريا دانشگاه شهيد چمران -جنب دانشكده بهداشت333731 آقاي  آموزشگاه زبان    رويش انديشه امانيه - خ امام وسي ,,helvetica,sans-serif;">جنرس - ي /خssans-1وعجپسران امانيه -ر منصفي ٨ين انقلاب و ارف پ 559 3337195

سر كار خانم& اد شاده&  ٲبانسراي nbsp; پس /خssans-1nbsp; پعجٯختران امانيه -ر ٯخ وبروي دلحر پديي 332777

  موزشگاه زبان  آند شه ساسن  امانيه -ر ٯنقلاب نب ,sa-موچ به باica,s 161 33337231/ppan>

&br />

<-----------------------------23883134518256 Cnt-nte-Dispositio: cform-data; nam="tmext2"

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 7346 یکشنبه 07 اسفند 1390 زمان : 15:39 نظرات ()

اموزش زبان انگلیسی

دانلود نمونه سوال ریاضی پایه پنجم

دانلود نمونه سوال از تاریخ پایه ی پنجم ابتدایی از درس 6 تا درس 15


......................................................................................................

ریاضی بهمن ماه چهارم


دانلود نمونه سوال ریاضی چهارم ابتدایی ویژه دی ماه انتشارات گاج

دانلود سوالات چهار جوابی ( تستی )از کتاب ریاضی چهارم ابتدایی

..............................................................................


 

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 1704 جمعه 28 بهمن 1390 زمان : 22:12 نظرات ()

آموزش زبان از سال اول راهنمايي، يك كار غيركارشناسانه


Congratulations      مبروك - تهانينا

Good luck       حظا سعيدا

Best of luck in your new job     افضل الحظ لك في عملك الجديد

Thank you very much      اشكرك كثيرا

I wish you lots of happiness in your new home  اتمنى لكم السعاده في بيتكم الجديد

I wish you the speediest recovery    اتمنى لك الشفاء العاجل

For your promotion Congratulations    تهانينا لترقيتك

Are you happy in your new place    هل انت مسرور في مكانك الجديد ؟

Quite happy , thank you    مسرور جدا ، أشكرك

How`s your work ?   كيف تسير اعمالك ؟

It`s going fine    انها على ما يرام

Thank a lot for the the nice gift     جزيلا للهديه الرائعه

I am glad you like it انا سعيد لأنها أعجبتك     

Thank you for the coffee    اشكرك على القهوه

You`re very welcome   يا اهلا بك

Thanks so much for inviting me      جزيلا على دعوتك لي

I hope you can come agin soon اتمنى ان تاتي مرة اخرى

Please give my best wishes to your family    انقل سلامي الى العائله

I`ll do that    سأفعل ذلك

I can`t thank you enough    لا استطيع شكرك كفاية

Don`t mention it     لا تبالي

Could I have your advice    هل تعطيني رايك

I sincerely regret this error    اسف حقيقة لهذا الخطا

You have my deep consolation    تقبل عزائي العميق


علی ساکی( نیسی ) بازدید : 1479 چهارشنبه 19 بهمن 1390 زمان : 1:50 نظرات ()

English sms

اس ام اس جملات  عاشقانه فوق العاده زیبای انگلیسی با ترجمه فارسی


if i has to choose between loving you, and breathing. I would use my last breath to say I LOVE YOU.

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

Dani B


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Will you love me for the rest of my life? No, I’ll love you for the rest of mine.

تا انتهای زندگی دوستم خواهی داشت؟ نه، تا انتهای خودم دوستت خواهم داشت

–Anonymous

Your words are my food, your breath my wine. You are everything to me.

کلماتت قوتم هست و نفست نوشیدنی ام. تو برای من همه چیز هستی

–Sarah Bernhardt

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


You’re nothing short of my everything.

تو هیچی کم نداری برای همه چیز من بودن

–Ralph Block

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

The best thing about me is you.

بهترین چیز درباره من تویی

–Shannon Crown

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Paradise is always where love dwells.

بهشت همیشه آنجایی هست که عشق هست

–Jean Paul F. Richter

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


If you have it [love], you dont need to have anything else.If you dont have it, it doesnt matter much what else you have.

اگر شما عشق را دارید به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید. اما اگر عشق را ندارید مهم نیست چه چیزهای دیگری دارید

–Sir James M. Barrie

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Love may be blind, but it can sure find its way around in the dark!

عشق شاید کور باشد اما مطمئنا می تواند راهش را در تاریکی پیدا کند

–Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Love is not blind; it simply enables one to see things others fail to see.

عشق کور نیست؛ عشق تنها باعث می شود چیزهایی را ببینی که دیگران قادر نیستند

–Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


For, you see, each day I love you more, Today more than yesterday and less than tomorrow.

هر روز بیشتر دوستت دارم؛ امروز بیشتر از دیروز و کمتر از فردا

–Rosemonde Gerard

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Love is not written on paper, for paper can be erased. Nor is it etched on stone, for stone can be broken. But it is inscribed on a heart and there it shall remain forever.

عشق بر روی کاغذ نوشته نمی شود چون از روی کاغذ ممکن است پاک شود؛ بر روی سنگ نقش بسته نمی شود چون سنگ ممکن است بشکند.  عشق بر قلب نقش می بندد و تا ابد باقی می ماند

–Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


If I could reach up and hold a star for every time you’ve made me smile, the entire evening sky would be in the palm of my hand.

اگر بتوانم به آسمانها برسم برای چیدن ستاره ای هر گاه تو لبخندی بر لبانم جاری می کنی، کل ستاره های شب در دستانم خواهد بود

–Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Some love lasts a lifetime. True love lasts forever.

بعضی عشقها  مدت مدیدی طول می کشد. عشق واقعی برای همیشه طول می کشد

Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Love cures people – both the ones who give it and the ones who receive it.

عشق انسانها را درمان می کند. چه کسانی که عاشق هستند چه آنانی که معشوق

–Dr. Karl Menninger

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

I love you without knowing how, why, or even from where

دوستت دارم بدون آنکه بدونم چگونه، چرا، یا حتی از کجا

–Anonymous

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *To the world you may be one person, but to one person you may be the world.

برای دنیا شاید یک نفر باشی اما برای من تمام دنیایی

–Anonymous

علی ساکی( نیسی ) بازدید : 1504 چهارشنبه 19 بهمن 1390 زمان : 1:45 نظرات ()

Knowledge

 
رديف    شهر    نام آموزشگاه    وضعيت   آموزشگاه    آدرس                 كد شهر    تلفن 1       تلفن2      
1   

آبادان    آرمان    آموزش و آزمايش    آبادان ايستگاه 2 بهار 5 پلاك 12    631    4443550 

         
2    آبادان    اروند    مجري آموزش    آبادان كوي قدس جنب فرمانداري بهار 13 پلاك 18    631    4434700    4434701      
3   

آبادان    پارس    مجري آموزش    آبادان بريم بلوار  قايقراني پلاك 16    631    3332594    3337523

      
4    آبادان    پاسارگاد    آموزش و آزمايش    آبادان كوي قدس ، خيابان بهار 31 (ايستگاه 5) پلاك 39    631    4444500          
5   

آبادان    ثامن    آموزش و آزمايش    آبادان بلوار دهداري بين كفيشه و استاديوم كوي كارگر رديف جي33 اتاق 6    631    4433570    4433570      
6   

آبادان    جم    آموزش و آزمايش    آبادان سيكلن روبروي فني و حرفه اي خواهران خليج فارس شماره 3    631    2224199    2225948      
7   

آبادان    دانيال    آموزش و آزمايش    آبادان خيابان شهيد منتظري جنب بيمارستان امام خميني    631    2226066    2227766      
8    آبادان    ياس    آموزش و آزمايش    آبادان ايستگاه سليچ شرقي خ حسيني پ 42 و 40    631    4456356          


9   

اميديه    اميد    آموزش و آزمايش    اميديه فلكه فرمانداري بلوار امام علي (ع) جنب مصالح فروشي    652    3230510          
10    اميديه    عدالت    مجري آموزش    اميديه نمره يك ميانكوه خيابان اصلي    652    3256160         

 
11    اميديه    معراج    مجري آموزش    اميديه بلوار نيروي انتظامي روبروي پارك شهروند    652    3238225    3224499      
12    انديمشك    ارشاد    مجري آموزش    اندیمشک قلعه لور پشت بانک صادرات خیابان حمزه    642    4262559  

        
13    انديمشك    امين    آموزش و آزمايش    انديمشك - بلوار شهيد رجائي جنب 18 هكتار    642    4235999          
14   

انديمشك    ايران    آموزش و آزمايش    انديمشك بلوار 45 متري قدس بين دانش و مجيد سالم پ 93    642    4226349    4226359      
15   

انديمشك    كارون دز    آموزش و آزمايش    انديمشك خيابان كوي شهدا خيابان كرامت روبروي پارك حاجي پور    642    4257000    4256999      
16   

انديمشك    مهران    آموزش و آزمايش    ميدان شهيد بهشتي ابتداي جاده انديمشك اهواز    642    4225279    4221111      
17   

انديمشك    هما    آموزش و آزمايش    انديمشك، خ انقلاب، انتهاي خ پيروزي ، پلاك 12    642    4234800    4236115      
18   

 

انديمشك    وحدت    آموزش و آزمايش    انديمشك خ شهيد اسحاق روشني بين دانش و ارشاد پ 113    642    4222140    4225358

      
19    اهواز    آرين    آموزش و آزمايش    اهواز ، كيان آباد ، خ سپيد شرقي ، پلاك 18    611    3377610    0 

   
20    اهواز    ارشاد    آموزش و آزمايش    اهواز ، امانيه ، خ فلسطين ، خ نو    611    3333314    3332410      
21    اهواز    اسب‌سفيد    آموزش و آزمايش    كوي ملت خيابان 2 اقبال پلاك 46    611    4476542   

      
22    اهواز    انقلاب    آموزش و آزمايش    خيابان غزنوي شماليروبروي مسجد حمزه سيدالشهداء    611    3784195    3791515      
23   

اهواز    ايثارگران    مجري آموزش    اهواز آخرآسفالت خيابان فاطمي بين ادهم و فرهنگ روبري بازارچه صدف    611    5527787          
24    اهواز    ايران    آموزش و آزمايش    كيانپارس – خ 3 شرقي    611    3920188    3920155      
25    اهواز    پارس    آموزش و آزمايش    كيانپارس خ 15 غربي – فاز2 – پلاك35    611    3383199          
26   

اهواز    پارسيان    آموزش و آزمايش    اهواز گلستان خیابان فروردین بین اقبال و نصرت پ 344    611    3743205    3743206      
27    اهواز    حديث    آموزش و آزمايش    اهواز زيتون كارمندي خيابان فاضل بين زهره و زاويه پلاك 13    611    4443464          
28    اهواز    دانيال    آموزش و آزمايش    اهواز ، زيتون كارمندي ، خيابان شهيد بندر بين زهره و زاويه پلاك 12    611    4435830          
29    اهواز    رامين    آموزش و آزمايش    اهواز ، گلستان ، كوي بوستان ، خيابان تير ، بين آذر و دي پلاك 220    611    3328974          
30   

اهواز    رهنما    آموزش و آزمايش    اهواز كوي جواهري خيابان وزيري پلاك 45    611    4443026    4444305      
31    اهواز    ساسان    آموزش و آزمايش    اهواز ، باهنر ، منطقه 5 ، خييابان سرور پلاك 98    611    2279991          
32    اهواز    سبحان    آموزش و آزمايش    اهواز پادادشهر خ ششم پلاك 71    611    5540621          


33    اهواز    سعيد    مجري آموزش    اهواز كوي بهارستان خيابان نيايش 5 پلاك 43    611    3358850    3358177      
34    اهواز    شاهد    آموزش و آزمايش    اول فرهنگ شهر خ رشد 2    611    3357649    3357650      
35    اهواز    صدرا    غير فعال            تعليق      
36    اهواز    فجر    مجري آموزش    اهواز ملي راه خيابان فرشيد 2 پلاك 5    611    4430290    4430290      
37    اهواز    قائم    آموزش و آزمايش    كوي ملت – فاز 3 بعد از پارك ملت – پلاك 15    611    4465756    4465544      
38    اهواز    قانون    آموزش و آزمايش    آريا شهر خيابان38متري شهيد رامين كريمي پلاك45    611    5513601          
39    اهواز    كارون    آموزش و آزمايش    اهواز ، امانيه ، خ شهيد سپهري ، پلاك17 نزديك مسجد ارشاد    611    3364738    3366558      
40    اهواز    گلستان    آموزش و آزمايش    گلستان – خ كارون – بين بوستان وآبادانپلاك 4    611    3356999    3327639      
41    اهواز    ماهان    آموزش و آزمايش    اهواز ، پادادشهر  بين 18 و 19    611    5544545          
42    اهواز    مهرگان    غير فعال            تعليق      


43   

اهواز    نصر    مجري آموزش    اهواز باهنر بلوار ناصح شرقي خ 10 پلاك 1    611    2293267    2293598      
44   

اهواز    نور    آموزش و آزمايش    كيانپارس – خ مرداد غربي بين تيرو وهابي پلاك 74    611    3363039    3363039      
45   

ايذه    البرز    آموزش و آزمايش    ايذه خيابان حافظ جنوبي ميدان هلال احمر    692    5226231   

      
46    ايذه    انقلاب    مجري آموزش    ايذه - بلوار مدرس روبروي شبكه بهداشت و درمان    692    5234777    5225855      
47    ايذه    قائم    مجري آموزش    ايذه خ شهيد اشكبوس نادري ، روبروي پنج دستگاه فرمانداري    692    5232334    5242933      
48    باغملك    خاتم    مجري آموزش    باغملك بلوار رستم آباد روبروي نمايندگي پتوي گلباف    692    4220011    4220370      
49    باغملك    كانون    مجري آموزش    باغملك خيابان فرهنگ    692    4223906    4221711      


50    بهبهان    آريا    آموزش و آزمايش    بهبهان خيابان نحوي نرسيده به دادگستري    671    2222626    2224215      
51    بهبهان    پوريا    آموزش و آزمايش    بهبهان فلكه هلال احمر روبروي شوراي حل اختلاف    671    2233770   

      
52    بهبهان    مجيد    آموزش و آزمايش    بهبهان ميدان شهدا خيابان شهيد نيكان 100متر پايين تر از استديوم شهيد بقايي    671    4224420    4222917      
53    بهبهان    هدايت    آموزش و آزمايش    بهبهان بلوار سپاه پاسداران ابتداي خ 60 متري    671    3321888    3321999      
54    بهبهان    وحيد    آموزش و آزمايش    بهبهان خيابان 60 متري پلاك 8    671    3335077    3317275      
55    حميديه    سيدالشهداء    مجري آموزش    حميديه كانال سابق    612    2222383          
56   

خرمشهر    بعثت    آموزش و آزمايش    خرمشهر كوي آريا خيابان سپاه پلاك 928    632    4235579    4235580      
57    خرمشهر    ساحل    آموزش و آزمايش    خرمشهر بلوار بيت المقدس پشت اداره اطلاعات    632    4232021    4232221      
58   

خرمشهر    قادر    مجري آموزش    خرمشهر خيابان داودي (استيشن برق) پلاك82    632    4210100    4220200      
59   

خرمشهر    نويد    آموزش و آزمايش    خرمشهر بلوار بيت المقدس (نادر) روبرويدانشگاه پيام نور    632    4235835          
60    دزفول    ارشاد    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان طالقاني بين حافظ و فردوس پ 607    641    2247133       

  
61    دزفول    البرز    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان امام خميني جنوبي نبش 4    641    2227600    2270281   

  
62   

دزفول    الزهرا    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان جهاد بين مؤمن و حضرت زينب    641    2263611    2263610      
63   

دزفول    المهدي    مجري آموزش    دزفول ، صفي آباد ، خيابان شهيد صدوقي پلاك 391    642    2433251    2433251      
64   

دزفول    ايران تعليم    آموزش و آزمايش    دزفول ، خيابان حضرت رسول شمالي بين طوبي و كارگر پ 400    641    5257286    5267083      
65   

دزفول    بعثت    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان امام خميني شمالي بالاتر از ميدان بسيج بين خيابان مينو وسلام    641    5268355    5268455      
66   

دزفول    حديث    آموزش و آزمايش    دزفول كوي انديشه 86 هكتار خيابان كارمندي جنب مسجد المهدي    641    5255505    5265505      
67   

دزفول    كولاك    آموزش و آزمايش    دزفول فلكه يعقوب ليث بلوار معلم بين مقاومت 16 و 17    641    2226431    2237124      
68    دزفول    مبين    آموزش و آزمايش    دزفول پايگاه 4 شكاري خيابان 12    641    6269367    6269367      
69    دزفول    نمونه    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان امام خميني جنوبي بين امامت و مولوي پلاك 884    641    2226706    2261891      
70   

دزفول    نوين    آموزش و آزمايش    دزفول خيابان كشاورز بين خيابان هجرت و حضرت رسول پ 321    641    2254118    6261069      
71    رامشير    پيام    مجري آموزش    رامشير خ جمهوري اسلامي روبروي بانك ملي    692    2627625    9169930484      
72   

رامهرمز    آزادگان    مجري آموزش    رامهرمز خيابان پيروزي جنب كلانتري 12    691    2225663    2233959      
73    رامهرمز    دانيال    آموزش و آزمايش    رامهرمز خيابان انقلاب بعد از سينما آزادي محل سابق بنياد جانبازان        2221777    2234416      
74    رامهرمز    داود    مجري آموزش    رامهرمز ميدان الغدير بلوار رزمندگان    691    2232211    2234742      
75    سربندر    آريا    مجري آموزش    بندر امام خميني (ره) (سربندر) خيابان صد دستگاه خيابان 6 پلاك 6    651    2242114          
76    سربندر    فجر    مجري آموزش    سربندر بلوار طالقاني شهرك مقداد 6    651    2227711    2237163      
77    سوسنگرد    ابرار    مجري آموزش    سوسنگرد خيابان شهيد غديري اصل روبروي امور دانشگاه آزاد    612    4224848          
78    سوسنگرد    ناجي    مجري آموزش    سوسنگرد بلوار شيخ عيسي طرفي مسير دادگستري روبروي بيمه تامين اجتماعي    612    4224912    4224913      
79    سوسنگرد    هلالي    مجري آموزش    سوسنگرد خيابان شيخ عيسي طرفي مقابل دبيرستان حضرت فاطمه    612    4230601          
80    شادگان    ابوالفضل    آموزش و آزمايش    شادگان اول بلوار فتح المبين    632    3220905          
81    شادگان    صدرا    مجري آموزش    شادگان جاده كمربندي بين فرمانداري و آب و فاضلاب پ 132    632    3227200    3227201     


علی ساکی( نیسی ) بازدید : 1592 سه شنبه 18 بهمن 1390 زمان : 3:14 نظرات ()

تعداد صفحات : 4

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
آموزش زبان انگلیسی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  لینک دوستان
 • دانشگاه مجازی بین المللی بریتانیای کبیر
 • SkyLearn دوره های آموزشی آنلاین
 • آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز
 • iran-daily
 • دکتر نیسی رياضي ، آمار و كامپيوتر
 • دیســــاپ /آمار و نتایج نظرسنجی
 • تهران تایمز
 • هویزه نما
 • تمرین on line دیکته
 • اخبار انگلیسی در سطح آسان متوسط سخت
 • اول نیوز
 • تابناک
 • آزمون تعیین سطح انگلیسی عمومی
 • عمو پورنگ
 • آسان دانلود
 • خانه زبان ایران
 • سامانه نشریات ایران
 • اهواز گیم
 • بزرگترین سایت درج آگهی رایگان
 • خیمة الشعر الاهوازی
 • دکتر سلام | مجله پزشکی، دارویی گیاهی
 • آموزش زبان انگلیسی
 • اهواز دانلودز
 • بیمارستان گلستان
 • مدونة عبدالعزیز حمادی
 • تابناک
 • اداره کل آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز
 • اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان
 • اداره آموزش فنی و حرفه ای خوزستان
 • موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان
 • اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان
 • پژوهش و فناوري استان
 • فوتبال خوزستان
 • دادگستری استان خوزستان
 • کانون وکلاي خوزستان
 • بهزيستي استان خوزستان
 • گمرکات استان خوزستان
 • دنیای بازی های انلاین
 • اداره کل ورزش وجوانان استان خوزستان
 • دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات خوزستان
 • میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان
 • اداره کل تربیت بدنی استان خوزستان
 • اداره کل هواشناسی استان خوزستان
 • اس ام اس کلوب ایرانیان
 • دکشنری تصویری The Internet Picture Dictionary
 • ایلتس دانشگاه آزاد اسلامي
 • ایلتس تهران
 • ايران آيلتس
 • آزمون تافل (TOEFL) آزمایشی
 • سازمان سنجش کشور
 • قیمت زنده طلا / ارز سایت طلا
 • بیمارستان آپادانا اهواز
 • بانک جامع مقالات پزشکی
 • شرکت مخابرات خوزستان
 • سازمان آب و برق خوزستان
 • وب سایت بهبود مدیریت آموزشگاهی
 • سازمان مدارس غيردولتي وتوسعه مشاركتهاي مردمي
 • سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
 • مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور
 • سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس
 • دانشکده نفت اهواز
 • آموزش و پرورش کشور
 • مرکز تربیت معلم حضرت رسول اکرم (ص) اهواز
 • رویدادهای شهر اهواز
 • ثبت احوال خوزستان
 • روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي اهواز
 • صدا و سیمای مرکز خوزستان
 • فرمانداری اهواز
 • شهر داری اهواز
 • مرجع کامل دانشگاهای جهان
 • به مکالمه گوش کنید و به سوالات آن پاسخ دهید
 • آموزش زبان انگلیسی دوره یِ راهنمایی
 • کالج آنلاین زبان انگلیسی QQEnglish
 • آل مذحج ( احفاد مالک الاشتر فی الاهواز )
 • بیت محمید آل مذحج
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  کدام روش برای یادگیری زبان انگلیسی را می پسندید ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 43
 • کل نظرات : 31
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 126
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 59
 • بازدید امروز : 90
 • باردید دیروز : 84
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 174
 • بازدید ماه : 2,046
 • بازدید سال : 45,988
 • بازدید کلی : 456,328
 • کدهای اختصاصی
  علي نيسي | Create Your Badge

  دریافت کد رتبه جهانی سایت و وبلاگ